E-B?ltene Kaydol

GIDA MAKINALARIGIDA MAKINALARI

Arama Sonuçları

"Berliner"  kelimesi ile  4  tane kayıt bulundu.

  • DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Tatlı dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
  • 150 Litre / 110 Kg. kapasiteli, çift cidar kazanlı (yağ sirkülasyon) ve karıştırıcı paletleri sıyırıcılıdır. Tankın ön tarafında tahliye valfi mevcut olup, dolum makinelerine direkt olarak bağlanabilir. Dolum makinesinin kazanı gibi görev yapabilir.
  • Yarım sos bulama, kaplama makinesinde dijital ısı yönetim sistemi ile sıcaklık kontrolü yapılır.
  • Değişebilir farklı dolum başlıkları ile makine ürün üretiminde daha verimli olarak kullanılabilir. Elektrikli Mini Dolum Makinesi, üretim verimliliğini, kalitesini ve çeşitliliğini artıracak, unlu mamul üreticileri, pasta atölyeleri v.b. için profesyonel bir ekipman olacaktır.