E-B?ltene Kaydol

GIDA MAKINALARIGIDA MAKINALARI

Arama Sonuçları

"Beze"  kelimesi ile  6  tane kayıt bulundu.

  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Tatlı dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Tatlı dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Tatlı dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
  • 6 Kafalı kurabiye, bisküvi, kuru pasta dökme makinesidir. Sabit, döner kafalı ve tel kesme ürünler yapabilirsiniz. Sıvı hamur ile yapılan muffin kek, pandispanya gibi ürünler opsiyonel aparatlar ile yapılır. Gene opsiyonel sabit kalıplarla şekilli ürünler yapabilirsiniz.
  • Özel tasarımlı kolayca sökülüp takılabilen konveyörü ve basma nuzullarının pratik sökülebilmesi hızlı ve pratik bir şekilde temizlenir.Yoğun ve havalı hamur karışımlarına uygundur.
  • Farklı yükseklikte üretilen ürünler için 1-10cm arasında dijital tepsi yükseklik kontrollerine sahiptir.
  • Yeni nesil 3 hazneli kurabiye, bisküvi, kuru pasta dökme makinesidir. 3 adet hunisi sayesinde dışı çift renk içi de tek dolgulu ürünler, dışı çift renk üstü tek süslü ürünler üretmek mümkündür.
  • Full otomatik, yüksek kapasiteli 3 renk ve dolgulu çift renk dolgulu ve süslü kuru pasta ya da kurabiye çeşitleri üretebileceğiniz üretim hattıdır.