E-B?ltene Kaydol

GIDA MAKINALARIGIDA MAKINALARI

Arama Sonuçları

"Muffin Kek"  kelimesi ile  7  tane kayıt bulundu.

  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Muffin kek dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Muffin kek dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Muffin kek dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Tatlı dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Tatlı dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Tatlı dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
  • Ekler dökme makinası özel tasarımlı kolayca sökülüp takılabilen konveyorü ve basma nuzullarının pratik sökülebilmesi ile hızlı ve pratik bir şekilde temizlenir.
  • Tüm bileşenlerinin hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak amacıyla için sevkiyat öncesi sıkı operasyonel kontrollerden geçmektedir.
  • 6 kafalı depositor. Dakikada 20 – 25 devir basabilir. 7’’ dokunmatik PLC ekran ile kolaylıkla üretime yön verebilirsiniz. 50 program hafızası vardır. Türkçe dil seçeneği vardır.
  • 6 kafalı depositor. Dakikada 20 – 25 devir basabilir. 7’’ dokunmatik PLC ekran ile kolaylıkla üretime yön verebilirsiniz. 50 program hafızası vardır. Türkçe dil seçeneği vardır.