E-B?ltene Kaydol

GIDA MAKINALARIGIDA MAKINALARI

Arama Sonuçları

"Tagliatelle"  kelimesi ile  7  tane kayıt bulundu.

  • Tagliatelle makarna makinası P30 makarna makinasında yapılan hamur tabakasını otomatik olarak alır. Tagliatelle makarna makinasıne verilen hamurun kesim kalitesinin artırılması için, makina yüzeyinde fan vasıtası ile hafif olarak kurutulur. Kurutulan hamur, seçilecek bıçakla kesilerek kuş yuvası şeklinde makina tarafından alınan boş tepsilere otomatik olarak dizilir. İsteğe bağlı olarak çıkan tepsiler pastörizasyon hattına ya da kurutma odalarına gönderilir.
  • 4- Kısa Makarna Kesme Ünitesi; Tüm kısa kesim makarnaları, ister bronz, ister PTFE kalıpları değiştirerek kolayca yapabilirsiniz. Bronz kalıplar, tıtıklı makarna yapımı için uygundur. PTFE kalıplar ise pürüzsüz kaygan makarna üretimi için uygundur. Kısa kesim makarna üretimi için kesim bıçağı bulunmaktadır.
  • PNOUVA makarna makinası yoğurma işlemi ile hamur açma işlemlerini aynı anda yapabilir. Kullanımı oldukça basit ve pratiktir; bakım ve temizleme işlemleri için tamamen sökülebilir. Makinanın dış yapısı özel bir alüminyumdan, makarna hamurunun temas ettiği her yer ise paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Yüksek güvenlik standartlarına sahiptir.
  • 2- Ravioli Ünitesi; Bu ünite ile yaklaşık 60 çeşit standart ravioli şekilleri arasından seçeceğiniz kalıplar ile sebze, peynir, et gibi farklı dolgularda ravioliler yapabilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı özel şekillerde yapılabilir.
  • 2- Extruder Haznesi (kısa kesim makarna yapımı için); P2 pleasure makarna makinasının sadece çift haneli modelinde bulunmaktadır. İstenilen her çeşit makarna üretimi bronz ya da PTFE kalıpların değişimi ile sağlanır.
  • Aksesuarlar: Makarna Kesme Ünitesi; İsteğe bağlı olarak RST 160 ve RST 250 ravioli makarna makinaları uzun makarna yapma ünitesi (tagliatelle, tagliolini, pappardelle, lasagne vb. farklı kalınlıklardaki uzun makarnalar) ve değiştirilebilir kalıplar ile sipariş edilebilir. Makarna hamurunun kalınlığı ve boyu ayarlanabilir.
  • 1932 yılından beri makarna makinaları üreten Imperia firması kendi konusunda lider marka olmayı sürdürürken, geçtiğimiz yıllarda La Monferrina firmasını satın alarak büyümesini artırmaya devam etti.