E-B?ltene Kaydol

GIDA MAKINALARIGIDA MAKINALARI

Dolum Makinaları

Makina Genel Özellikler

  • Tatlı Dolum Makinaları
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Tatlı dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Tatlı dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Tatlı dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
   DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Tatlı dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Pandispanya Dolum Makinaları
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Pandispanya dolum makinalarınin kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Pandispanya dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Pandispanya dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
   DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Pandispanya dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Muffin Kek Dolum Makinaları
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Muffin kek dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Muffin kek dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Muffin kek dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
   DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Muffin kek dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Hoşmerim Dolum Makinaları
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Hoşmerim dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Hoşmerim dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Hoşmerim dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
   DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Hoşmerim dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Ekler Dolum Makinaları
  • KULLANIM AMACI VE YERLERİ: Ekler dolum makinalarının kullanım amacı; Ürününüzün seri, hijyen ve gramajlı olarak dolumunu sağlamaktır. Ekler dolum makinalarımız ile saatte 1000 ile 3000 adet ürün dolumu yapabilirsiniz. Günlük 10000 ile 30000 kap ürün dolumunu rahatlıkla yapabilirsiniz. (miktarlar ürünlerin gramajlarına göre değişiklik gösterir.) Ekler dolum makinaları; pastaneler, sütlü tatlı üreticileri, hazır yemek servisleri, oteller, tatil köyleri ve üretiminin bir bölümünde, tatlı üreten ve bu üretiminde standartlaşmayı hedeflerken daha fazla kazanmayı düşünen tüm işletmeler için uygundur.
   DOLDURULABİLEN ÜRÜNLER: Ekler dolum makinaları ile imalathanenizde doldurabileceğiniz ürünler şunlardır: Tanecikli ve taneciksiz kek hamuru, muffin kek, pandispanya, höşmerim, sütlaç, aşüre, profiterol sosu, puding, supangle, sufle, muhallebi, dondurma, beze, pataşu hamuru, acıbadem hamuru, marmelat, taneli reçel, amerikan salatası, zeytin ezmesi, krem peynir, patates salatası vb. Ayrıca farklı nuzullar ile kruvasan, donut, berliner hamuru ve profiterol toplarının içine marmelat, krema veya sos enjekte etme işlemlerini de yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri tek bir makina ve farklı nuzullarla gerçekleştirebilirsiniz.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Otomatik Kruvasan, Ekler, Donut Enjekte Makinesi
  • Küçük ve büyük gıda sanayi için uygundur. Tamamen elektronik kontrollü ve Omron Dokunmatik Ekran ile kontrol edilir. Dolum reçetelerini kayıt için hafızası vardır.
   PLC ekran, inverter ve fotoseller ile donatılmıştır. Dolum ve doldurulacak ürünlerin varlığını kontrol sistemine sahiptir.
   Yatay ve dikey dolum yeteneğine sahiptir.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • DosiPlus Mini Dolum ve Enjekte Makinesi
  • DosiPlus her türlü reçel, çikolata, krema, bal, krem peynir, fındık kreması, marmelat, sos, krem şanti, yoğurt gibi akışkanlığı olan ürünleri istenilen ölçülerde dozajlamak için üretilmiş bir makinedir.
   Donut, ekler, pataşu, kruvasan gibi ürünlerinizin içine enjeksiyon yapmanız da mümkündür.
   304 Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kolay ve güvenli kullanım için en gelişmiş devre teknolojisi kullanılmaktadır.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Otomatik Muffin Kek Üretim Hattı
  • Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...
  • Pasfil Mini Dolum ve Enjekte Makinesi
  • Elektrikli mini dolum makinesi her türlü reçel, çikolata, krema, bal, krem peynir, fındık kreması, marmelat, sos, krem şanti, yoğurt gibi akışkanlığı olan ürünleri istenilen ölçülerde dozajlamak için üretilmiş bir makinedir.
   Elektrikli Mini Dolum Makinesi yarı sıvı ham maddeleri doğru bir gramajda porsiyonlama yeteneğine sahip ve otomatik olarak dolum yapabilen gelişmiş bir ekipman türüdür.
   Donut, ekler, pataşu, kruvasan gibi ürünlerinizin içine enjeksiyon yapmanız da mümkündür.
   Detaylar ve Makina Videosu için tıklayınız...

Makina Markaları

Pasfil Makine
Kulp
Bralyx
La Monferrina & Imperia
ABM
Quantum
BE&SCO
Nylas
Friul
Minipack-toro
ABM
De Danieli
Stocco Impianti
Osttiroler Getreidemühlen
Gaser
GreekPak
Ferneto
Pama Roma
Pavoni
Hasborg
Ovo TECH